Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Eskiden beridir süregelen perde kullanımı artık yerini stora bırakmış durumda. Perdelerimiz gün ışığının fazlalığından ve mahrem bölgenin ihlalinden bizi koruyan eşyalarımızdır. Artık perdelerimizin yerini stor perdelerinin almasını storların daha gösterişli olmasına bağlayabiliriz.

Her ne kadar stor perdeler çok kullanılsa da temizliği çok hassas bir üründür. Bursa’da stor perde ve zebra perde yıkamasında öncü olan şirketimiz stor perdelerinin titizlikle temizlenmesi konusunda çok hassastır.

Kula halı yıkama olarak müşteri memnuniyetine ve güler yüze de titizliğimiz kadar özen gösterdiğimiz için 2004’ten beri müşterilerimizin ilgi odağı olduğumuzu gururla söyleyebiliyoruz. Kula halı yıkama olarak ekibi de titizlikle seçtiğimizi ve ekibimizin her bir üyesinin işini ciddiyetle ve samimiyetle yaptığını yine gururla söyleyebiliriz.

Stor perde yıkamasının zorluğu her kesim tarafından bilinen bir şeydir. Bu denli temizliği zor bir eşyanın emin ellere teslimi takdir edilir ki kolay karar verilen bir şey değildir. Kula halı yıkama olarak bu “emin eller” niteliği taşıyan şirket olduğumuzu müşteri memnuniyetlerimizle kanıtlayabiliriz. Verdiğiniz her stor perdenin temizliğinin %100 yapıldığını gözlerinizle görebilirsiniz.

%99 temizliği bile kendine dert edinen sağlam bir ekibin varlığını da sizlere bildirmekten gurur duyarız. Zebra perdenin düz stordan daha zor temizlendiği de herkes tarafından bilinir. Kula halı yıkama ise bu zorluğu büyük bir zevkle ve titizlikle aşar. Siz titiz ev hanımlarına %100 temiz ve hijyenik şekilde teslim eder. Temizliğinden zerre şüphe duyduğunuz stor perdeleri tek bir telefonla bildirebilirsiniz. Tek telefon kadar uzağınızda olan kula temizlik şirketi Bursa’da temizlik ve titizlik konusunda öncü olan bir firmadır.

Stor perdenin temizliğini kırıştırmadan, ılık suyla hafif dokunuşlarla yapan, kurutmasını kuru ve yumuşak havluyla yapan firmamız öncülüğünü kanıtlamıştır.

Bu gönderiyi paylaş