Osmangazi Halı Yıkama

Bursa halı yıkama

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi halı yıkama olarak; koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktan memnuniyet duyarız.

         Osmangazi halı yıkama hizmetimiz ile Osmangazi ilçemizin tüm mahallelerine ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz. Osmangazi Halı yıkama Stor Perde Yıkama hizmetimiz ile stor perdeleriniz titizlikle temizlenip siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilmektedir.

BURSA OSMANGAZİ HALI YIKAMA FAALİYETLERİ

         Bursa Osmangazi halı yıkama faaliyetlerine 1998 Yılından itibaren gelişmiş makine parkuruyla devam etmektedir. Osmangazi halı yıkama ilçemizde hizmet veren firmamız evinizden alınan halılarınız tekrar size ulaşana dek titizlikle incelenmekte ve her halı tek tek olacak şekilde temizliğinden emin olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

BURSA OSMANGAZİ HALI YIKAMA İŞLEMLERİMİZ

  • Osmangazi halı yıkama faaliyetinde bir telefonla evinizden alınarak fabrikamıza getirilen ürünleiriniz ilk olarak cinslerine göre ayrılmaktadır.
  • Cinslerine göre ayrılan ürünleriniz yıkama ünitesine girmeden önce ölçüm yapılmaktadır.
  • Ölçüm yapılan halılarınız cinslerine göre deterjan kullanılarak yıkama işlemine tabi tutulmaktadır.
  • Osmangazi halı yıkama makinamızdan çıkan halılarınız tek tek sıkma makinasına atılarak ıslaklığından arındırılıp %20 bir nemle kapalı odalarımızda kurutma işemine tabi tutulmaktadır.
  • Askıda kuruyan halılarınız titizlikle toplanıp hav alma ve paketleme makinamızda son vakum ve kabartma işlemi yapılarak poşetlenip servise hazır hale getirilmektedir.
  • Size teslim edilmeden 1 gün önce hazır olan halılarınız mesaj ile ertesi gün için teslim edileceğine dair müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir