Hakkımızda

Önceliğimiz Memnuniyet! Güler YüzUzman KadroKaliteli Ekipman

Ev, iş veya cami halısı çok pratik ve kullanışlı olmasıyla bilinir. Ancak ne yazık ki bu halı veya halı fleksler kirlendiğinde yıkaması bir hayli zor oluyor. Biz Kula Halı Yıkama olarak bu sorununuza 2004 yılından beri eksiksiz bir şekilde son veriyoruz.

Çalışma Prensibimiz

Halı ve kilim temizleme bir uzmanlık alanıdır. İşlem süreci halınızın elemanlarımız tarafından evinizden ya da iş yerinizden alınması ile başlar, alınan bu halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme neticesinde halının cinsi hammaddesi imalat şekli kullanılan boyaların türü akıtma yapıp yapmayacağı yıpranma derecesi ve yırtılma riski, alanında uzman personelimiz tarafından özenle tespit edilerek en uygun temizleme yöntemleri seçilir.

Bu değerlendirme sonucunda gereken işlemler, yıkama fabrikamızda deneyimli personelimiz tarafından uygulanır.gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanarak siz değerli müşterilerimize sevk edilir.

KULA HALI YIKAMA olarak misyonumuz ; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve de bizi tanımaya davet ediyoruz.


Kula Halı Yıkama

kula-hali-yikama
kula-hali-yikama
kula-hali-yikama
kula-hali-yikama

Misyonumuz :

Bursa’da temizlik konusunda titiz olan evhanımlarımızın güvenilir ve hızlı şekilde yardımlarına koşmak.

Vizyonumuz :

Bursa’da halı, halıfleks, koltuk, stor ve zebra perde gibi eşyaların yıkanmasında tartışmasız öncü olan firmamızı tüm Bursa halkımıza tanıtmak ve ulaştırmak.

Temizlemek için gönderdiğiniz hiçbir eşyanız kesinlikle karışmaz; titizlikle, hijyenle ve özenle temizlenir.