Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

2004 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız kurulduğu günden bugüne kadar deneyimli ve eğitimli personel kadrosu ve en son teknolojiyle donatılmış halı yıkama makineleri ile hizmet vermektedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak karşılıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Bursadaki halı yıkama firmaları arasında önemli bir yere sahiptir.
Ücretsiz servisimizle evlerinizden aldığımız halılarınızın hammaddesi, cinsi, imalat şekli, kullanılan boyaların türü, akıtma yapıp yapmayacağı, yıpranma derecesi ve yırtılma riski ilk olarak alanında profesyonel ekibimizce kontrol edilmektedir. Yapılan kontrollere müteakip ayrılan halılarınızın toz alma işlemine başlıyoruz. Mikropların dezenfekte edilmesi için doğal ve Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarımızı halılarınıza uyguluyoruz. Dezenfekte işleminden sonra halınızın üzerinde leke olup olmadığını kontrol edip bunları üzerinde tespit edilen lekenin cinsine göre uyguladığımız özel ilaçlarımızla temizliyoruz. Temizleme işlemine müteakip halı yıkama makinemize yerleştirdiğimiz halıları yıkama işlemine başlıyoruz. Halının büyüklüğü ve cinsine göre su ve bitkisel içerikli deterjanı ayarlayarak yıkadığımız halılarınızı daha sonra rulo sıkma makinelerimizden geçiriyoruz. %20 nemle buradan çıkan halılarınızı kurutma odalarımıza alarak kurumasını sağlıyoruz. Yapılan tüm işlemlerden sonra kalite kontrol ekibimizce ayrıntılı kontrol edilen halılarınızı paketleyerek teslime hazır hale getiriyoruz. Mobil ekibimiz tarafından adresinizden alınan halılarınızın tekrar aynı adrese teslimini sağlıyoruz.
Halı temizliğini bir uzmanlık alanı olarak gördüğümüzden dolayı siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamayı esas alıyoruz. Kula Halı Yıkama olarak hizmet ve malzeme kalitesinden ödün vermeyerek uygun ücret karşılığında hizmet vermeye dün olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz.

Bu gönderiyi paylaş